certyfikat

Złoto dla Melanii Góry

Opublikowano: czwartek, 18 kwiecień 2024 Drukuj E-mail

W środę 17.04.2024 wszystkie zakwalifikowane szkoły z powiatu brzeskiego wzięły udział w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych w Czchowie. Melania Góra uczennica naszej szkoły z klasy 4 zdobyła 1 miejsce w biegach przełajowych. Melania w ten sposób wywalczyła start w wojewódzkich biegach przełajowych. Uczennica z dużą przewagą zostawiła swoje rywalki w tyle. Gratulujemy i życzymy dalszego sukcesu tym razem w Wojewódzkich biegach w Nowym Targu, które odbędą się już za tydzień 26 kwietnia.

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Szopka Bozonarodzeniowa 2012
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.