certyfikat

„PATRZER – PRZYGODA ZACZYNA SIĘ TUŻ ZA PROGIEM”

Opublikowano: piątek, 26 kwiecień 2024 Drukuj E-mail

 

Zofia Dziedzic, uczennica kl. 7a, podjęła wyzwanie i ruszyła na poszukiwanie przygód, biorąc udział w konkursie na fotoreportaż. Jej praca pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” została doceniona przez komisję konkursową i zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Organizatorami Konkursu był Wydział Katechetyczny tarnowskiej kurii oraz tarnowska redakcja ”Gościa Niedzielnego” i Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Gala podsumowująca Konkurs, podczas której ogłoszono wyniki, odbyła się 25.04.2024 w sali konferencyjnej Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

SERDECZNE GRATULACJE dla Zosi, która być może weźmie udział w kolejnej edycji konkursu za rok. Liczmy na to, że znajdą się inni uczniowie, którzy ze swoimi smartfonami zechcą odkrywać piękno codzienności.

Szczegółowa fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na stronie tarnowskiego „Gościa Niedzielnego” oraz na stronie RDN Małopolska pod linkami:
https://tarnow.gosc.pl/doc/8775698.Przygoda-zaczyna-sie-za-progiem
https://rdn.pl/249484/przemijanie-ten-temat-zdominowal-prace-mlodych-final-konkursu-patrzer/

Po uroczystej gali organizatorzy konkursu zaprosili wszystkich uczestników wraz z opiekunami do zwiedzenia Muzeum Diecezjalnego – naprawdę warto było posłuchać i zobaczyć.

GALERIA(klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MObraz 010
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.